апрель 2019

Розробка bitcoin-банку з підтримкою онлайн-транзакцій


Юрченко Даниїл Максимович Юрченко Д. М. , Кодола Г. М.
Химия и современные технологии
Abstract / Full Text

Розробка bitcoin-банку з підтримкою онлайн-транзакцій / Химия и современные технологии : Метериалы ІХ Международной научно-технической конференции студентов, аспирантов и молодых ученых «Химия и современные технологии», 2019. – C. 34


Криптовалюта біткоін непомітно, але впевнено увійшла в наше життя. Все більше магазинів вже дозволяють розплачуватися за товари і послуги біткоінами. Підігрівають інтерес до валюти і хакери, які зламуючи комп’ютери, вимагають за дешифрування даних плату в біткойнах.

Біткоін – це віртуальні гроші, які існують виключно в інтернеті. Фізичних аналогів у них немає, тобто помацати руками не вийде. А ціна залежить виключно від існуючого попиту. Видобувають його, як і всі інші криптовалюти, майнінгом за допомогою складних математичних обчислень.

Система, що розробляється призначена для створення взаємодії між продавцем та покупцем на обмін фіатної валюти в криптовалюту та навпаки. Система розробляється у вигляді веб-сайту, функціонал якого дозволить вирішувати наступні задачі: отримати інформацію про правила обміну, підібрати бажану криптовалюту, оплатити замовлення, запис прийому замовлення у БД, а також відправки фіатної- або крипто- валюти.

Для повного розуміння призначення програмної системи розглянемо діаграму прецедентів (Use case diagram), яка служить основою для досягнення взаєморозуміння між замовником та продавцем (рис. 1).

Рисунок 1 – Діаграма прецедентів

Діаграма повністю описує функціонал програмної системи і вказує на детальні моменти.

Опис дійових осіб:

− користувач («Пользователь»)– особа, яка хоче зробити обмін;

− система збереження даних («Система хранения данніх») – зберігає дані про операції.