Examplesmdbootstrap.com 
Тезисы
апрель 2019

Використання блокчейн технології в управлінні фармацевтичними підприємствами


Павленко Є. П. <img src=" width="22px">Павленко Є. П. , Галенко У. В.Галенко У. В., Скрипник О. В.Скрипник О. В.
Химия и современные технологии
Abstract / Full Text

Сьогодні використання блочного ланцюга може дозволити контролювати взаємодію підприємств фармацевтичної промисловості та може стати найкращим рішенням для багатьох ініціатив, які будуть спрямовані на прозорість, конфіденційність та можливість відслідковувати послідовність операцій в цій індустрії.

На даний час фармацевтичні підприємства стикаються з проблемами конфіденційності та прозорості у клінічних дослідах лікарських засобів. Вони можуть завадити майбутнім розробкам лікарських засобів та збільшити їх витрати на виробництво.

Завадити цьому дозволить використання нової технології блокчейн.

Блокчейн – це система розподілених реєстрів з транзакціями, які легко перевіряються. Технологія може забезпечити цілісність та конфіденційність інформації, а блокчейн-транзакції можуть містити, що завгодно.

Технологію блокчейн в Україні можна використовувати для забезпечення більшої конфіденційності інформації в клінічних дослід-женнях – це відкриє двері для людей, які будуть готові надати додаткову інформацію. Такий підхід також може привести до скорочення циклів розробки нових лікарських засобів та навіть допомогти у відкритті нових.

На даний час, згідно з даними компанії Pistola Alliance, у світі близько 60% фармацевтичних компаній вже використовують блокчейн, або експериментують з ним. Використання блокчейн українськими фарма-цевтичними компаніями може дати впевненість в тому, що участь в клінічних дослідах тепер не піддає ризику витоку особистих даних, адже чим більше людей бере участь в дослідженнях, тим більше шансів спасти життя хворих, шляхом більш ефективних методів лікування.

Майбутнє фармацевтичної індустрії в Україні – це забезпечення прозорості через блокчейн. Створення довіри за допомогою даної технології та забезпечення безпеки даних допоможе якісно поліпшити відносини між фармацевтичними підприємствами та спільнотою.

Таким чином, використання блокчейн технології в охороні здоров’я може допомогти пацієнтам зберегти впевненість в тому, що інформація, яку вони перевіряють, захищена.

В недалекому майбутньому дана технологія може бути використана в інших галузях виробництва, що дасть можливість значно змінити наше життя на краще.